ברוכים הבאים לפרויקט שלנו בפנמה - פונטה צ'אמה

front-view1-970x388

מה תוכלו למצוא בפרוייקט?

• דירה על חוף הים גובלת בים הקריבי והאוקיינוס השקט
• שעה 1 מפנמה סיטי
• חיים תוססים של חופין פרטיים
• מבחר פינוקים ומקומות בילוי
• אטרקציות ופעילויות מגוונות
•אתר נופש תיירותי
• קהילה מגורים פרטית
• שוק תיירותי משגשג
•השכרת נכס פעיל ואידיאלי של נופש ו100% מתוחזק על ידי ניהול ההשכרה שלנו

למה להשקיע דווקא בפנמה?

פנמה הינה, אחד מהאזורים הכי יפים במרכז אמריקה, אפשר לענות מטיולים רגליים בהרים, טיפוס על הרים וצפייה בבעלי חיים. המגוון הנופי עצום – מחופים קאריביים לבנים ומעוטרי דקלים, אל יער טרופי לח וסבוך, פסגות נישאות וקרות, ביצות עצומות, יערות עננים והרי געש כבויים.

בסמוך לחופי פנמה יש מאות איים. שתי קבוצות האיים העיקריות הן סן בלאס (San Blas) ובוקאס דל טורו (Bocas del Toro) שבים הקאריבי, אבל את האפשרויות הטובות ביותר לשנירקול, לצלילה ולדייג במים עמוקים אפשר למצוא דווקא לחופי האוקיינוס השקט, סמוך לאי קויבה (Coiba) ולאיי פרל (Pearl).
יזמי התיירות בפנמה גאים בכך שאפשר לצאת כאן לשייט קייקים במים סוערים, לבקר בפארקים לאומיים שופעים חיי בר, לשנרקל בים הקריבי ולשחות באוקיינוס השקט וכל זה ביום אחד. המקומיים גאים בכך שפנמה היא יעד תיירותי מוצלחת  בפנמה יש לדבריהם הרבה  חי וצומח, ושטחים גדולים יותר שהוקצו לשמורות טבע, פשוט תענוג לחובבי טבע.

אודות הפרוייקט

פרויקט Punta Chame   הינה הפנינה של מרכז אמריקה ממוקמת בפנמה הגובלת בים הקריבי בצפון, באוקיינוס השקט בדרום, בקולומביה במזרח ובקוסטה ריקה במערב.

בפרויקט ישנה קהילה נעימה, אינטימית ובה אפשר לענות מנופשים וממגוון אטרקציות, שירותים ופינוקים תוך שמירה על הפרטיות .
ייחודו העיקרי של הפרויקט הינו בכך למרות שהשהייה בו מדמה בידוד וטבע מוחלט, הפרויקט למעשה ממוקם במיקום אסטרטגי, נוח ונגיש:

עם צמיחה יוצאת דופן בחמש השנים האחרונות, הערים ורכזות של פנמה החלו למשוך את תיירים והחלה להתפתח ולגדול אתרי נופש, מסעדות, חנויות, מועדוני גולף, ועוד.

זאת אחת מהמדינות המגוונות ביותר עם חופי פסיפיק הארוכים והאיים הקריביים, באורך של 200 מ’ של חול לבנים ורק שעה מפנמה סיטי, הצעה אינספור לחיים מושלמים, שלא לדבר על דיג, צלילה, גלישה, רפטינג ומסלולי הליכה. ישנם גם אזורים כפריים לסוגי אוהבי החווהת יערות גשם טרופיים בכל מקום ומאות איים לכאורה נסחפו במיים הכחולים הבהירים.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם

Revolution Slider Error: Slider with alias panama not found.
Maybe you mean: 'Home'

BDP השקעות נדל”ן בע”מ – ז’בוטינסקי 7 מגדלי משה אביב, קומה 37 רמת-גן. מיקוד:52520 טל: 072-394-3490 פקס: 03-6958555

מובהר כי המידע המוצג באתר זה מוצג לצרכים שיווקים בלבד ואינו מהוה תחליף – בשום צורה ואופן – לייעוץ מקצועי, כן מובהר כי אין המידע המוצג באתר זה מהווה הצעה או הזמנה כל שהיא לרכישת נכס כל שהוא או זכות כל שהיא וכי על כל המעוניין לפעול בהקשר למידע שמוצג באתר לעשות זאת רק לאחר קבלת ייעוץ מקצועי אישי נפרד

Privacy Policy